Guess

Guess

GUESS je gigantická značka ktorej zakladatelom sú bratia Marcianovia z južného Francúzska. Kombinácia lásky k Americkému štýlu ale stále s Európskym cítením priviedli v roku 1981 značku GUESS na svet. Štýl značky GUESS vždycky znázorňoval originalitu. Prvky štýlu GUESS sú vždycky definované velkým zmyslom pre detail. Vzhlad GUESS je štýlový vo všetkých zmysloch.

Dnes je značka GUESS celosvetovo rozšírenou a velmi známou značkou. Známa je pre svoju kvalitu, trendový vzhlad, marketingovú kreativitu a celkový design výrobkov.

Medzi predné modelky tváre značky GUESS v dnešných dňoch patrí najme Paris Hilton, dcéra slávneho hotelového magnáta (mimochodom najviac spájaná práve s hodinkami tejto značky). V minulosti medzi známe tváre značky GUESS objavili najmä modelka Claudia Schiffer, Neomi Campbell, Drew Barrymore, Laetitia Castaale aj naša popredná topmodelka Eva Herzigová.

V našej ponuke módneho oblečenia značky GUESSS ktorú pre Vás stále rozšurujeme, nájdete tričká, polo tričká, mikiny, svetre, tielka, korzety, čiapky, štýlové kabelky a preňaženky pre mužov aj ženy. Nezabudnite navštíviť aj kategóriu kde nájdete luxusné hodinky Guess.

Pre zobrazenie produktov vyberte prosím podkategóriu.

Najoblúbenejší v kategórii Guess
Guess dámské lodičky
cena: 118.40 Eur
skladom
7 USA (EURO 38) dámske
Guess kabelka dámska
cena: 112.00 Eur