Heelys

Heelys

Koloboty Heelys vynašiel američan Roger Adams. Prvýkrát topánky na kolieskach uzreli svetlo sveta koncom roka 2000. Kolieskové topánky Heelys sa rozvíjajú veľmi dynamicky a v priebehu pár rokov sú topánky s kolieskami na päte známe po celom svete, vo viac ako 60 krajinách!

Za históriu firmy sa predalo už viac ako 4,5 miliónov párov kolobot Heelys! A čo to vlastne sú koloboty Heelys? Jednoducho povedané - sú to topánky so zabudovaným kolieskom v oboch pätách, ktoré umožňujú jazdcom ako chôdzu, tak jazdu či už sú na ulici, v škole, vo skateparku alebo kdekoľvek inde. To sú koloboty - proste topánky s kolieskami! Topánky, v ktorých môžete kedykoľvek prejsť plynule z chôdze do jazdy a naopak. Jednoducho vyberiete koliesko a razom máte z kolobot obyčajné topánky! V našej ponuke nájdete aj príslušenstvo pre koloboty a kvalitné kolieskové korčule.

Zdanlivo bezvýchodiskovej problém s neskladnosti kolieskových korčúľ sa podarilo rozlousknout Američanu, ktorý pred štyrmi rokmi prišiel na geniálne jednoduchú myšlienku: Prečo nevyrobit kolieska vyndávací? Tak sa zrodil nový druh športu-heelys, posledný žhavá novinka na poli pohybu po vlastnej osi. Tieto po všetkých stránkach vychytané topánky majú pod pätou v podrážke zapustený valec s kvalitným mikroložiskem. Výsledok je neprekonateľný. Na prvý pohľad sa jedná o obyčajné športové topánky pre neformálny štýl a voľný čas. Hneď druhý pohľad okoloidúcich však pravidelne býva len odošle tiež Žirany. Na heelys sa totiž doslova vznášíte pomerne veľkou rýchlosťou po chodníku medzi pešími.

Pre zobrazenie produktov vyberte prosím podkategóriu.

Najoblúbenejší v kategórii Heelys
Tričko Heelys
cena: 16.90 Eur
skladom
10-12 let
Heelys obuv dětská Fizz Girls
cena: 22.30 Eur
skladom
7 UK
Kolieska na topánky Pegas Roller Black
cena: 17.60 Eur
skladom
tovar skladom